Novinky
14. 3. 2019
Nové facebookové stránky
Jsou nově spuštěny facebookové stránky Lunapark Pazdera.
12. 3. 2019
Poutě v roce 2019
V odkazu seznam poutí byly zveřejněny termíny poutí pro rok 2019.
5. 4. 2017
Poutě v roce 2017
V odkazu seznam poutí byly zveřejněny termíny poutí pro rok 2017.
6. 3. 2016
Poutě v roce 2016
V odkazu seznam poutí byly zveřejněny termíny poutí pro rok 2016.
17. 4. 2014
Poutě v roce 2014
V odkazu seznam poutí byly zveřejněny termíny poutí pro rok 2014.
2. 7. 2012
Příprava na pouť Tropical
Dnes začaly v plném proudu přípravy na TROPICKOU POUŤ u přehradní nádrže Rozkoš u České Skalice. Na prostranství nedaleko restaurace Tropical začaly od dopoledních hodin navážet své atrakce jejich majitelé. Již od pátku budete mít možnost všechny tyto skvělé atrakce vyzkoušet na vlastní kůži a to až do nedělního večera.
1. 7. 2012
Fotogalerie z pouti v Potštejně
Do fotogalerie byly přidány fotografie z letošní pouti v Potštejně.
TOPlist
O nás
JSME PROVOZOVATELEM POUŤOVÝCH ATRAKCÍ A POŘADATELEM POUTÍ V KRÁLOVEHRADECKÉM KRAJI
Pořádáme poutě nejen ve velkých městech regionu, ale i v malých obcích, kde právě naše přítomnost je leckdy téměř jedinou, o to však významnější kulturní akcí v průběhu sezony.
HISTORIE NAŠICH POUTÍ
Pořádání našich poutí je tradicí několika desítek let. Již před více než padesáti lety jsme kulturní akci jakou je právě pouť obohatili o zážitky spojené s návštěvou atrakcí. Za všechna ta léta došlo k obrovskému vývoji a tak když dnešní prababičky byly ještě dětmi neměly takové možnosti výběru atrakcí, jako má dnešní mládež. Staročeská střelnice nebo i dětské houpačky tak patří dnes už k téměř historickým atrakcím. I přesto je však mnoho a mnoho návštěvníků poutí vyhledává, navštěvuje a právě tyto atrakce tak neodmyslytelně patří ke každé pouti. A právě pouze my disponujeme raritou mezi atrakcemi, jako jediní v Česku provozujeme tzv. přehupovačku. (viz. foto)
DÁLE NABÍZÍME
Pořadatelům různých kulturních, sportovních a obdobných akcí, například výročí založení obce, významná událost v obci atd, nabízíme pronájem našich atrakcí. Mezi nejžádanější na takové akce patří především nafukovací klouzačky, skákací hrady, dětské kolotoče a jiné. Pro bližší informace o pronájmu atrakcí na vaši akci volejte: 777 007 223 - Jan Pazdera.
Těšíme se na Vás na některé z námi pořádaných poutí, za provozovatele atrakcí Jan Pazdera
 

copyright © 2019 FlorCOM